• Marmaris'i Bizimle Keşfedin!

  Jeep Safari Turu  Marmaris’in en gözde aktivitelerinden birisi de Marmaris Jeep Safari Turu. Toz, taş ve çamurlu dağ yollarında, nehirler ve Marmaris’in muhteşem doğal güzellikleri arasında çevre köyleri de içine alan parkurlarda yapılan macera dolu bir eğlence. Jeep Safari 4×4 arazi araçlarında her jeep’te 10 – 12 kişiden oluşan gruplarla yapılıyor.  Hem doğal güzellikler arasında Marmaris’in çevre yörelerini görme ve köy yaşamına tanık olma fırsatı, hem de her yaştan katılımcıların büyük keyif alacağı macera ve adrenalin dolu eğlenceli bir seyahat imkanı.

  Jeep Safari turumuzda sabah otellerinizden sizleri Jeep’lerimizle alıyoruz. Buluşma noktamızda tüm jiplerimizle buluşup konvoy halinde Hisarönü bölgesine doğru yola çıkıyoruz.
  Safari turumuzda ilk durağımız trafiğe kapalı olan özel “Off Road” parkurumuz olacak. Off Road’ta adrenalinin doruğuna çıkıyor ve Jeep Safari turumuzun en eğlenceli kısmı olan su savaşlarına başlıyoruz. Jeep’ler arası su savaşları yaparken büyük keyif alacağız. Su savaşlarımız Off Road parkurundan çıkana dek devam edecek, çünkü trafiğe açık alanlarda su savaşı kesinlikle yasak.


  TUR GÜNLERİ : Hergün
  UNUTMAYINIZ : Mayo, güneş kremi, havlu, kamera & fotoğraf mainesi, terlik.
  UYARILAR : Yok
  ÜCRETE DAHİL : Öğle yemeği.
  ÜCRETE DAHİL DEĞİL : Öğle yemeğinde alınan içecekler, su tabancaları, kişisel harcamalar, bahşişler.
  TUR SAATLERİ  : 09:30 (Otelinizden Alınış Saatiniz) – 17:00 (Otelinize geri dönüş saatiniz). Tur programımız yaklaşık 9 saat sürmektedir. (Otelden alınış saatiniz kaldığınız otele göre değişiklik göstermektedir)

  TUR ÜCRETİ : 45 TL (0-6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50 indirimli)

  * Turumuza rezervasyon yaptırmanız durumunda size tur gününden 1 gün önce tur biletinizi teslim edeceğiz. Faturanızı ise tur sonrasında tarafımızdan alabilirsiniz.
  * Turumuza katılmak isterseniz 0537 389 19 07 telefon numarasını arayabilir ya da aşağıdaki Tur Rezervasyon Formumunu doldurabilirsiniz.

  0 yorum:

  Yorum Gönder